Weebly – kreator stron internetowych z jedną wadą

Weebly jest jednym z największych kreatorów stron internetowych na świecie i plasuje się na czołowych miejscach w naszej tabeli rankingowej. Ponieważ jednak głównie przyglądamy się tutaj darmowym planom, musimy oceniać tego zawodnika według nieco innych kryteriów. Darmowy plan to nie jest z całą pewnością mocna strona weebly, głównie ze względu na bardzo widoczną reklamę w stopce strony.

Generalnie jednak, jest to bardzo przyzwoity produkt, który oferuje dużą użyteczność. Istnieje nawet App Center z dodatkowymi funkcjami. Płatne plany zaczynają się od 6 dolarów miesięcznie.

Zobacz też: WIX – Najpopularniejszy edytor stron internetowych

URL, który otrzymasz za darmo: customname.weebly.com

To, co nam się podobało: ich motywy responsywne i centrum aplikacji z dodatkami innych firm. Ponadto, jest 500MB wolnej przestrzeni internetowej. Brak ograniczeń na stronach. Ustawienia SEO mogą być edytowane dla wszystkich stron.

Co powinno zostać poprawione: jedynym minusem jest bardzo widoczna reklama w stopce. Notatka cookie jest tak samo irytująca i nie ma możliwości jej wyłączenia (również przeszkadza w śledzeniu użytkowników Google Analytics).