Webnode – Nowoczesny edytor stron internetowych

Niedawno Webnode całkowicie zmodernizował swój edytor, czyniąc go bardzo nowoczesnym. Dodane przez nich motywy są stylowe i responsywne. Szkoda, że nie można wybrać zupełnie nowego motywu po początkowym wyborze. Praca z Webnode jest bardzo intuicyjna i również tutaj (niespodzianka) masz możliwość aktualizacji do płatnego planu.

Webnode oferuje tanią wersję w cenie 3,95$ miesięcznie (którą odpowiednio nazywają Limited), co zasadniczo pozwala na używanie nazwy domeny, którą już posiadasz i na kontakt z ich wsparciem premium. Korzystając z tej opcji na stronie zostanie mała reklama. Niestety w darmowym planie nie ma funkvji e-commerce i funkce bloga
są bardzo podstawowe.

Zobacz też: WIX – Najpopularniejszy edytor stron internetowych

URL, który otrzymasz za darmo: customname.webnode.com

Co nam się podobało: nieinwazyjna reklama darmowego planu i ich wybór stylowych, responsywnych szablonów. Nie ma limitu stron, a ustawienia SEO mogą być zmieniane dla wszystkich stron.

Co powinno zostać ulepszone: dodanie/ulepszenie funkcji (blog, ecommerce). Ponadto, pamięć masowa nie jest zbyt obszerna i wynosi tylko 100 MB w planie darmowym. Ponadto, nie ma sklepu z aplikacjami a co za tym idzie dodatkowych funkcji witryny.